OM OSS

Z-profil grundades 1988 och vi är idag ett av Sveriges mest kompletta profil och presentreklamföretag. Vi har kompetens på det mesta i branschen allt från idéskisser, grafisk formgivning till hosting av webbshoppar. Men framför allt har vi ett stort kontaktnät över hela världen vilket möjliggör att vi kan erbjuda våra kunder specialanpassade lösningar till mycket konkurrenskraftiga priser.

Hjärtligt välkomna önskar vi på Z-profil.



Jörgen Wikström - VD

Direktnummer: 090-349 57 67
Mobiltelefon: 070-514 45 47
E-post: jorgen@zprofil.se

Leif Norén - Försäljningschef

Direktnummer: 090-349 57 64
Mobiltelefon: 070-676 06 86
E-post: leif.noren@zprofil.se

Daniel Larsson - Försäljning

Direktnummer: 090-349 57 63
Mobiltelefon: 070-293 09 26
E-post: daniel@zprofil.se

Åke Larsson - Försäljning

Direktnummer: 090-349 57 62
Mobiltelefon: 070-646 57 30
E-post: ake@zprofil.se

Leif Larsson - Försäljning

Direktnummer: 090-349 57 61
Mobiltelefon: 070-546 73 40
E-post: leif@zprofil.se

Fredrik Solbakken - Försäljning

Direktnummer: 090-349 57 68
Mobiltelefon: 070-276 62 40
E-post: fredrik@zprofil.se

Morgan Waara - Försäljning

Direktnummer: 090-14 32 32
Mobiltelefon: 070-517 72 47
E-post: morgan@zprofil.se

Sandra Sjödin - Försäljning

Direktnummer: 090-14 32 32
Mobiltelefon: 070-611 89 11
E-post: sandra@zprofil.se

Kerstin Boman - Försäljning

Direkt
Mobiltelefon: 070-620 36 00
E-post: kerstin.boman@zprofil.se

Matilda Odelsheim Lund - Formgivning

Direktnummer: 090-349 57 66
E-post: matilda@zprofil.se

Karin Sandström - Ekonomi

Direktnummer: 090-349 57 65
E-post: karin@zprofil.se