Z-Profil


Om Oss

Z-profil grundades 1988 och vi är idag en av Sveriges mest kompletta profilbyrå och presentreklamföretag. Vi har kompetens på det mesta i branschen allt från idéskisser, grafisk formgivning till hosting av webbshoppar. och logistik Men framför allt har vi ett stort kontaktnät över hela världen vilket möjliggör att vi kan erbjuda våra kunder specialanpassade lösningar till mycket konkurrenskraftiga priser.

Hjärtligt välkomna önskar vi på Z-profil.



Jörgen Wikström - VD

Jörgen Wikström

VD
Direktnummer: 090-349 57 67
Mobiltelefon: 070-514 45 47
E-post: jorgen@zprofil.se

Johan Moritz - Försäljningschef

Johan Moritz

FÖRSÄLJNINGSCHEF
Direktnummer: 090-349 57 69
Mobiltelefon: 070-286 86 00
E-post: johan@zprofil.se

Leif Norén - Projektledare

Leif Norén

PROJEKTLEDARE
Direktnummer: 090-349 57 64
Mobiltelefon: 070-676 06 86
E-post: leif.noren@zprofil.se

Daniel Larsson - Försäljning

Daniel Larsson

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 63
Mobiltelefon: 070-293 09 26
E-post: daniel@zprofil.se

Leif Larsson - Försäljning

Leif Larsson

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 61
Mobiltelefon: 070-546 73 40
E-post: leif@zprofil.se

Åke Larsson - Försäljning

Åke Larsson

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 62
Mobiltelefon: 070-646 57 30
E-post: ake@zprofil.se

Fredrik Solbakken - Försäljning

Fredrik Solbakken

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 68
Mobiltelefon: 070-276 62 40
E-post: fredrik@zprofil.se

Morgan Waara - Försäljning

Morgan Waara

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 72
Mobiltelefon: 070-517 72 47
E-post: morgan@zprofil.se

Andreas Utterhall - Försäljning

Andreas Utterhall

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 71
Mobiltelefon: 070-611 89 11
E-post: andreas@zprofil.se

Kerstin Boman - Försäljning

Kerstin Boman

FÖRSÄLJNING
Mobiltelefon: 070-620 36 00
E-post: kerstin.boman@zprofil.se

Karin Sandström - Ekonomi

Karin Sandström

EKONOMI
Direktnummer: 090-349 57 65
E-post: karin@zprofil.se

Mats Norlund - Design IT

Mats Norlund

DESIGN/IT
Direktnummer: 090-349 57 66
E-Post: mats@zprofil.se