Z-Profil


Om Oss

Z-profil grundades 1988 och vi är idag en av Sveriges mest kompletta profilbyrå och presentreklamföretag. Vi har kompetens på det mesta i branschen allt från idéskisser, grafisk formgivning till hosting av webbshoppar. och logistik Men framför allt har vi ett stort kontaktnät över hela världen vilket möjliggör att vi kan erbjuda våra kunder specialanpassade lösningar till mycket konkurrenskraftiga priser.

Hjärtligt välkomna önskar vi på Z-profil.



Jörgen Wikström

Jörgen Wikström

VD
Direktnummer: 090-349 57 67
Mobilnummer: 070-514 45 47
E-post: jorgen@zprofil.se

Leif Norén - Projektledare

Leif Norén

PROJEKTLEDARE
Direktnummer: 090-349 57 64
Mobiltelefon: 070-676 06 86
E-post: leif.noren@zprofil.se

Daniel Larsson - Försäljning

Daniel Larsson

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 63
Mobiltelefon: 070-293 09 26
E-post: daniel@zprofil.se

Andreas Utterhall - Försäljning

Andreas Utterhall

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-205 39 71
Mobiltelefon: 070-611 89 11
E-post: andreas@zprofil.se

Katarina Haraldsson

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-205 39 73
Mobiltelefon: 070-186 63 18
E-post: katarina@zprofil.se

Fredrik Solbakken - Försäljning

Fredrik Solbakken

FÖRSÄLJNING
Direktnummer: 090-349 57 68
Mobiltelefon: 070-276 62 40
E-post: fredrik@zprofil.se

Anna Paulsson

Logistik/Lager
Mobiltelefon: 070-293 50 92
E-Post: anna@zprofil.se

Mats Norlund - Design IT

Mats Norlund

DESIGN/IT
Direktnummer: 090-349 57 66
E-Post: mats@zprofil.se